sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$36,681.21
+393.67
Ethereum
$2,441.63
-99.95
Litecoin
$109.65
-2.68
DigitalCash
$90.36
-9.18
Monero
$146.75
-9.98
Nxt
$0.01
0
Ethereum Classic
$24.09
-1.04
Dogecoin
$0.14
-0

Bitcoin Gold nedir?

24

Yakın bir zaman içerisinde meydana gelen gelişmelerin sonrasında Bitcoin isimli kripto para biriminin hızlı bir şekilde değer kaybediyor olması, Bitcoin Cash isimli kripto para birimi ve Bitcoin isimli kripto para biriminin arasında çok sert rüzgarlar meydana gelmesine neden olmuştu. Tüm bu olaylar meydana gelirken, Bitcoin isimli kripto para birimini tekrardan herhangi bir merkeze bağlı durumda bulunmadan kullanmayı talep eden topluluk, Bitcoin isimli kripto para ile alakalı arzusunu hard fokla Bitcoin Gold adında çok daha yeni bir kripto para birimi üretip değerlendirmiş durumdadır.

Bitcoin Gold isimli kripto para biriminin en önemli maksadı ise, Bitcoin isimli kripto para biriminden çok daha güvenilir bir durumda iyi bir para birimi olarak öne çıkmasıdır. Bu söz konus maksatla piyasaya giriş gerçekleştirmiş olan Bitcoin Gold isimli kripto para birimi, ASIC şeklinde de adlandırılan madenci cihazlarına karşı çok daha fazla dayanıklı durumda bulunabilecek bir şekilde dizayn edilmiş durumda. Gold Proof of Work ismine sahip olan algoritmayla Equihash isimli algoritmayı kullanıyor.

Bu söz konusu algoritmaların büyük bir kısmı da ASIClere karşı çok daha fazla dirençli durumda bulunması ve Zcash isimli kripto para biriminin içinde kullanılabilir durumda bulunmasıyla biliniyor..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.