sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Ripple avantajları neler?

35

Ripple isimli kripto para birimi varlık ile birlikte para transferleri konusunda blockchain teknolojisini kullanmasından dolayı çok daha ufak maliyetlerle ve çok kısa zamanlar içerisinde uluslararası bir şekilde gönderim olanağı sunmasından dolayı öne çıkmış durumdadır.

Piyasada yer alan değerin en yüksek 3. kripto para olarak kullanılması ve fazlasıyla yüksek bir işlem hacmine sahip durumda bulunması pek çok borsa üzerinde işlem görmesine sebep oluyor. Bu söz konusu durum ise erişilebilirliği çok daha fazla basit hale getirmektedir.

Bitcoin isimli kripto para birimi gibi merkezi bulunmayan kripto para birimlerinin tam tersine, değerinin kar etmeyi sürdüren bir firmaya dayandırılmakta olması Ripple isimli kripto para birimini öteki kripto para birimlerinden ayırmakta olan en önemli unsur olarak öne çıkıyor.

Büyük durumda bulunan ödeme sistemleri sağlayıcı firmalar ile birlikte bankalarla da yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde günden güne değerini çoğaltmayı da sürdürüyor.

Ripple isimli kripto para biriminin, öteki kripto para birimlerinin tam tersine madenciliği ya da üretimi gerçekleştirilememektedir. Dolaşımda yer alan bütün Ripple değerlerini firma kendisi üretiyor. Toplamda üretimi gerçekleştirilmiş olan Ripple kripto para biriminin miktarı 100 milyar tane olsa da, firma piyasaya yalnızca 40 milyar tane Ripple kripto para birimi sunmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.