sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Litecoin nedir?

54

Litecoin isimli kripto para birimi, 2011 senesi içerisinde çok eski bir tane Google şirketinin çalışanı Charlie Lee tarafından geliştirilen kripto para birimidir. Temel olarak Bitcoin adlı kripto para birimiyle aynı çalışma prensibi bulunsa bile arasında bir takım farklılıklar yer almaktadır. Bitcoin isimli kripto para sistemi üzerinde yer alan bazı hataların giderilmesi maksadıyla ortaya çıkartılmış ve bu alan içerisinde bir hayli başarılı olmuş durumdadır.

Herhangi bir şekilde merkeze bağlı durumda bulunmayan ve açık kodlu bir şekilde blockchain sisteminin üstünde işlem görmeye devam eden bir kripto para değeri olarak bilinmektedir. İlk çıkmış olduğu dönemler içerisinde fazlasıyla büyük bir başarı yakalayıp öteki kripto para değerlerinin arasında kendine çok önemli bir yer edinmeyi başardı.

Ortaya çıkan birinci alt coin olma konusunda bir özellik taşıyan Litecoin isimli kripto para birimi şu an içerisinde 1 milyar dolar tutarının üstünde bir pazar değerine sahip durumdadır. Fazlasıyla düşük maliyetler ile para transferinin gerçekleştirilebilmesi maksadıyla ortaya çıkartılmıştır. Öteki kripto para birimlerinden daha çok depolama olanağı sunmasından dolayı tercih edilmektedir.

Litecoin isimli kripto para biriminin blockchain’i, Bitcoin isimli kripto para biriminin blockchain’in tam tersine daha hızlı bir şekilde blok oluşturabiliyor. Blok oluşturma ile alakalı hızı Litecoin isimli kripto para biriminde işlemlerin onaylanması konusunda çok daha hızlı bir durumda bulunmasını sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.