sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin Cash nedir?

44

Bitcoin Cash, 2017 senesi içerisinde Bitcoin platformunun blockchain’i üstünden ayrılıp oluşturulmuş çok özel bir kripto para birimi olarak öne çıkmıştır BCH şeklinde gösterilmektedir. En fazla işlem görmekte bulunan kripto para değerlerinin arasında yer almaktadır.

Bitcoin kripto para sistemi üzerinde yer alan blok kaydedebilmekte olan işlemlerin belirli bir limitle kısıtlanmış olması, yapılmakta olan işlemlerin de yavaşlamasına sebep oluyor. Bitcoin Cash kullanarak bu problemin önüne geçilmesi sağlanmış ve para yollayarak alma işlemleri konusunda zorlukların aşılabilmesi amaç edinmiştir.

Bitcoin isimli kripto para sistemi üzerinde meydana gelen problemlerin giderilmesi ise pek çok defa gündeme gelmiş bir durumda olsa bile bir merkezinin bulunmaması bu tarzdaki bir yeniliği tamamen olanaksız bir duruma getiriyordu. İlk dönemlerde kötüye kullanılmasını engellemek amacıyla kurulmuş olan bu sistemin, Bitcoin isimli kripto para biriminin popülerliğinin çoğaltması ve kullanıcılarla alakalı sayısının artmasıyla beraber bir sorun haline gelmeye başlamış oldu.

Bitcoin adlı kripto para biriminin geliştiricileri bu problemlerin çözümü şekline ise Bitcoin isimli kripto para biriminin sistemini değiştirmenin yerine aynı blockchainin üstünden çok daha yeni bir coin üretimi yapmayı tercih etmiştir. Bitcoin Cash isimli kripto para birimi ilk çıkmış olduğu dönemler içerisinde, kullanıcıların hesapları üzerine Bitcoin miktarı ne kadarsa o kadar Bitcoin Cash miktarı tanımlanmış oldu.

Bitcoin Cash isimli kripto para biriminin, Bitcoin sistemi üzerindeki problemlere çözüm olup blok boyutlarının 1 MB seviyesinde bulunan kapasiteleri de 8 MB’e kadar çıkartılıp bloklara kaydedilmekte olan işlem sayılarının çoğaltılmasıyla beraber işlemlerin çok daha hızlı bir şekilde ve çok daha verimli bir biçimde yapılması sağlanmış durumdadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.