sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Ethereum cüzdan nedir?

56

Ethereum kripto para biriminin cüzdanı, sahibi olduğunuz Ethereum kripto para biriminin değerini depolamakta olan bir cüzdan değildir. Sahibi olduğunuz bütün Ethereum kripto para değerlerini kullanabilmeniz amacıyla gerekli çok özel ve genel bir anahtarı barındırmakta olan yazılımlar olarak öne çıkmaktadır.

Ethereum kripto para biriminin cüzdanları, Ethereum ile alakalı bakiyenizi görebilecek olduğunuz ve bunları Blockchain (blok zincir) sistemini kullanarak öteki Ethereum cüzdanlar üzerine transfer gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Her bir tane Ethereum cüzdanına ait bir adresi yer almaktadır, bu söz konusu adres kod 26 ila 35 karakterden oluşan rakam ve harflerden meydana gelmektedir.

Ethereum kripto para birimi cüzdanınızın başkaları tarafından görülebilmekte olan ve cüzdanınıza Ethereum isimli kripto para birimini yollamalarını sağlamakta bulunan Genel Anahtar (public key) ise Ethereum cüzdanınızın bir adresidir. Bu söz konusu adresi kullanarak farklı cüzdanlardan, kendi cüzdanınız içerisine Ethereum yatırabilmeniz olanaklıdır. sahibi olduğunuz Ethereum kripto para birimi cüzdanı üzerinden farklı bir Ethereum cüzdanı içerisinde Ethereum yollama işlemiyle ilgili olarakta, cüzdanınız içerisinde yer alan Özel Anahtar (private key) kodunu kullanım sağlamanız gereklidir. Ethereum kripto para biriminin cüzdanıyla, Ethereum kripto para birimi teknolojisinin temelini oluşturmakta bulunan Blockchain sistemine de dahil olabilmeniz mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.