sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Libra çok zorlu bir ilke imza atmış olacak

23

Avrupa Merkez Bankası (ECB)’nın da arasında yer aldığı 25 tane ileri gelen merkez bankasının üst düzeye yer alan isimleri Facebook platformunun Libra ismine sahip kripto parayla alakalı projesinin küresel bir durumdaki finansal istikrara zararlı durumda bulunup bulunmadığını tartışmak amacıyla Libra yöneticileriyle bir araya gelmiş olacak.

Libra kripto para biriminin temsilcileri 16 Eylül tarihi içerisinde Uluslararası Ödemeler Bankası’nın (BIS) iştiraklerinden bir tanesi olarak öne çıkan Committee on Payments and Market Infrastructure (CPMI)’le bir buluşma gerçekleştirecek. BIS’in uluslararası bir şekilde standart belirleyicisi olarak öne çıkan ve aynı zaman içerisinde Finansal İstikrar Kurulu üyeleri arasında yer alan CPMI, İngiltere’nin Merkez Bankası ile birlikte Almanya’nın Merkez Bankası ve de New York’un Federal Rezerv’i benzerindeki 28 tane ileri gelen üye bankaya ev sahipliği yapıyor.

Bu aslına bakılırsa Libra’nın ileri gelen regülatörlerin yanı sıra merkez bankalarında yer alan yetkili isimleriyle bir araya gelmiş olduğu ilk etkinlik olarak öne çıkacak ve bundan dolayı da çok büyük bir öneme sahip durumda.

Tüm bu olanların yanında Avrupa Merkez Bankası’nın yöneticilerinden biri olan Benoit Coeuere konuyla ilgili olarak geçmiş olduğumuz günler içerisinde yapmış olduğu açıklama üzerinde Libra isimli kripto para biriminin Avrupa Birliği içinde hizmet verebilmesi amacıyla karşılaması gerekli durumdaki standartların fazlasıyla yüksek olduğuna da vurgu yapmıştı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.