sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Kripto paraların türevleriyle işlem yapmak çok daha basit olacak

27

Popüler durumdaki platformları arasında yer alan eToro, Lira ismine sahip yeni bir tane daha programlama dili geliştirmeyi başardı ve türevle ilgili ticareti basitleştirmiş oldu.

Firmada yer alan yöneticileri tarafından yapılmış olan açıklamalara bakılır ise Lira ismine sahip olan bu yeni durumdaki programlama dili, kripto paranın türevleri ile birlikte öteki türde bulunan türevlerle gerçekleştirilen ticaret işlemlerini ciddi bir açıdan basitleştirmiş olacaklar.

Firmanın yöneticileri arasında yer alan Omri Ross’un yapmış olduğu açıklamalara bakılır ise söz konusu bu programlama dili basit durumdakinden karmaşığa kadar her türden türev ürününün ticaretini basitleştirmiş oluyor. Yatırım yapanlar Lira ile birlikte işlemleri için değişik zaman limitleri belirleyebiliyor olacak, temas olmadan dijital varlık swap’ı yapabiliyor olacak ve karmaşık durumda bulunan işlem şartları belirleyebilmek amacıyla da özel ayarlamalar yapabiliyor olacaklar.

EToro isimli platform bu durumun gelişim sürecini çok daha fazla hızlandırabilmek amacıyla da Lira’yı açık kaynaklı bir şekilde kullanma konusunda karar vermiş oldu. Firma öte yandan Lira’yı test edebilmek amacıyla da eToroX isimli bir platform açmış bir durumda. Bireysel ile birlikte kurumsal durumda bulunan yatırımcılar burda hızlı bir şekilde türev ticareti gerçekleştirebiliyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.