sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Hong Kong içerisinde Bitcoin’e engel

23

Hong Kong’da yer alan bağımsız medya kuruluşları arasındaki Hong Kong Free Press, kendisine Dünya’nın dört bir tarafından yollanan Bitcoin bağışlarının bloke edilmiş olduğu konusunda açıklamalarda bulundu.

Hong Kong’da başlamış olan protestolar bütün şiddeti ile sürerken bölge üzerinde şimdi de bir tane Bitcoin problemi yaşanmaya başlamış bir durumda. Hong Kong Free Press isimli platform, senelerdir Bitcoin kripto para birimiyle bağış alıyor olmasına karşın son zamanlar içerisinde problem yaşamaya başlamış olduğu konusunda açıklamalarda bulundu.

Hong Kong Free Press platformunun kurucusu olan Tom Grundy, sosyal medya üzerinde konuyla alakalı olarak çeşitli açıklamalar gerçekleştirdi. Kendisi tarafından paylaşılmış olan gönderilere bakılır ise Hong Kong Free Press için yollanan Bitcoin isimli kripto para birimi bağışları bir zamandır BitPay isimli platform tarafından bloke edilmekte.

Grundy’nin yapmış olduğu söz konusu bu açıklamalar BitPay isimli platformun kısa zaman içerisinde çok yoğun bir tepki çekmesine sebep oldu. Fakat söz konusu bu bağışların ulaşmamasının nedeni BitPay tarafından bloke ediliyor olması mı yoksa bunların yerel bankalarla mı bir ilgisi bulunuyor bu bilinmezliğini korumakta. Aslında yine de Grundy sosyal meya üzerinde BitPay konusunda çok ağır eleştiriler gerçekleştiriyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.