sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Samsung şirketinden kripto para hamlesi

34

Samsung şirketinin yeni telefonu üzerindeki kripto paralarla alakalı cüzdan toplam olarak 30 taneden çok kripto parayı desteklemekte.

Güney Kore’de yer alan teknolojinin devlerinden biri olan Samsung şirketi, yeni telefonu üzerindeki cüzdanı geliştirmeyi sürdürüyor. Başlangıç aşamasında sadece birkaç tane kripto parayı desteklemekte bulunan bu söz konusu cüzdan artık 30 taneden çok kripto para birimini desteklemekte.

Güney Kore üzerinde yer alan yerel haber kaynaklarına bakılır ise firmanın Galaxy S10 modelinde olduğu açıklanan telefonu bundan böyle çok daha kripto para birimlerini de destekliyor.

CryptoNews platformu tarafından yapılmış olan bir habere bakılır ise Galaxy S10 modelineki telefonlar üzerinde Bitcoin isimli kripto para birimi ile birlikte Ethereum kripto para biriminin cüzdanları varsayılan bir şekilde kullanımda bulunacak. Fakat çok daha değişik kripto para birimleri kullanma konusunda isteği bulunan kullanıcılar ise bu cüzdana ilave yapabiliyor olacaklar.

Yerel durumda bulunan haber kaynaklarına bakılır ise bu telefona ilave edilmiş olan kripto para birimlerinin arasında NPXS ile birlikte MKR ve de BAT benzerindeki tokenlar yer alıyor.

Bunların yanında Reddit üzerinde yer alan bir tane kullanıcı, Samsung şirketinin Bitcoin kripto para birimi ile birlikte Ethereum kripto paraya özel geliştirmiş olduğu cüzdana ait ekran görüntüsünü almış olduğunu da iddia etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.