sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Altcoin’lerin büyümeyi sürdüreceğini açıkladı

58

Ünlü yatırımcılardan biri olan Charlie Shrem uzun bir zamandan beri düşüş durumunda bulunan alternatif kripto paralarla alakalı piyasanın yakın bir gelecek içerisinde tekrardan yükseleceğini düşünmekte.

Kısa bir zaman öncesinde CNBC üzerinde bir konuşma gerçekleştiren Shrem altkoinle alakalı piyasanın kendisini geliştirmeyi sürdürdüğünü, son zamanlar içerisinde fazlasıyla başarılı gelişmeler yaşanmış olduğunu ve bütün bunların ise altkoinlerle alakalı fiyatı etkileyecek olduğunu düşünmekte.

Alternatif bir durumda bulunan kripto paraların piyasası da bir müddettir durgun bir vaziyette. Bunun ilk sebeplerinden biri olarak bir çok yatırımcının Bitcoin isimli kripto para birimine geçiş yapmaya başlamış olması gösterilmekte. Charlie Shrem de söz konusu bu durumun değişebilecek olduğuna inanmakta.

Altkoin ile alakalı sektörün büyümeyi sürdüreceğini ifade eden Shrem bu sürecin içinde fazlasıyla başarılı projelere de imza atılacak olduğunu düşünmekte.

Sektör içerisinde yer alan eski firmaların bazılarından örnek vermiş olan Shrem bu firmaların ciddi anlamda kullanışlı ürünler geliştirmemiş olduklarını ve bundan dolayı da tamamen başarısız bir durumda bulunduklarını ifade ediyor. Shrem ise söz konusu bu firmaların yenilere ders niteliği taşıyabileceği şeklindeki bir ifadeye yer veriyor;

”çok daha yeni bir durumdaki projeler, çok daha yeni şeyler yapabilen yepyeni firmaları görmüş olacağız. Fakat bu süreç içerisinde geçmiş dönemdeki hatalardan da ders çıkartmış olacağız.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.