sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Overstock platformunun Ceo’sundan istifa açıklaması

48

Ünlü durumda yer alan kripto para şirketlerinden Overstock’un CEO’su görevinde bulunan Patrick Bryne, yapmış olduğu açıklamayla beraber mevcut durumdaki görevinden istifa etmiş olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Konu ile alakalı bir şekilde firmanın resmi sayfası üzerinden de bir açıklama yapılmış oldu ve başarılı durumda bulunan yöneticinin firmaya veda etmiş olduğu ifade edildi.

E-ticaret hususunda fazlasıyla önemli bir firma olarak öne çıkan ve kripto paralarla alakalı sektöre karşı da fazlasıyla ılımlı bir tavır takınmaya devam eden şirketin CEO’sunun niçin istifa etme kararı aldığıyla alakalı da bir takım dedikodular ortaya çıkmış bir durumda. Buna bakılır ise, şirketin bu senenin ilk çeyreklik kısmında çok kötü bir dönem geçirmiş olması ve karlılık konusunda çok ciddi bir azalmanın meydana gelmesi, Bryne’nın mevcut durumda bulunan görevinden istifa etmesi konusunda fazlasıyla büyük bir rol oynamış oldu.

Konu ile alakalı bir şekilde yapmış olduğu açıklama içerisinde Bryne, blockchain isimli teknolojinin. gelecek dönemde fazlasıyla büyük bir rol oynayacak olduğunu belirtirken, bu söz konusu teknolojiye güven duyulmasının gerekli olduğunu da açık bir şekilde belirtti.

Fakat kripto para sektörüyle alakalı olarak tamamen dost bir tavır takınmış olan bu yöneticinin firmadan az da kötü bir biçimde istifa kararı almasının ve ayrılmasının hemen sonrasında analistlerlerden bazıları, bundan böyle Overstock isimli platformun bu alan içerisinde çok fazla aktif bir durumda bulunmayacağını belirtiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.