sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Tether platformundan yeni bir tane daha koin

154

Amerikan dolarıyla fikse hale gelmeyi başaran stabil kripto parasından dolayı sektörde yer alan en büyük hacime sahip stabil koinini elde etmeyi başaran Tether şirketinin, bu defa da off Shore Çin Yuan’ına endekslenecek bir tane koin çıkartabilmek amacıyla çalışmalar yapmakta olduğu belirtildi.

Konu ile alakalı bir şekilde açıklama gerçekleştiren Tether isimli firmanın kardeş şirketlerinden Bitfinex’in büyük hissedarları arasında yer alan Zhao Dong, bu yeni gelecek stabil kripto para biriminin, çok kısa bir zaman içinde çıkacak olduğunu ifade etti.

Dong, aynı zaman içerisinde kendisinin firması olarak faaliyet gösteren kripto para biriminin kredi ile borç kurumu şeklinde hizmet vermeye devam eden girişim RenrenBit isimli şirketinin de, bu söz konusu stabil kripto paraya yatırım gerçekleştirecek firmalar arasında yer aldığını ifade etti.

Tether şirketinin kontrolünde yer alacak 4. stabil kripto para birimi olarak karşımıza çıkacağı açıklanan Çin Yuan’ına nasıl bir ilgi gelecek olduğu da daha şimdiden herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Bilinmekte olduğu gibi Tether isimli şirkette, USDT isimli kripto para birimine ilave bir şekilde Euro ile birlikte Japon Yeni’ne endekslenmiş stabil hale gelen kripto paralar da bulunuyor.

Çin Yuan’ı için fikse hale gelecek bir tane stabil durumdaki kripto para, daha önceki dönem içerisinde ünlü trading firmalarından e Toro tarafından da çıkartılmıştı. Fakat o stabil hale gelen kripto para birimi on Shore şeklinde çok fazla dikkat çekmeyi başarmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.