sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Hong Kong içerisindeki talepte artış var

53

Hong Kong içerisinde yer alan kripto para kullanıcıları bölge üzerinde yer alan karışıklıklardan dolayı Bitcoin alabilmek amacıyla standart durumdaki tutardan daha çoğunu ödemek mecburiyetinde kalmaktalar.

Localbitcoins platformunun aktarmış olduğu verilere bakılır ise Hong Kong’da yer alan Bitcoin ücretinin geriye kalmış piyasalar üzerinde yer alan Bitcoin ücretinden yaklaşık olarak 300 dolar tutarında daha üst bir tutarda olduğunu göstermekte. Bu durum ise Hong Kong’da yer alan kripto para yatırımı yapanların Bitcoin isimli kripto para almak amacıyla yaklaşık olarak %2 seviyesinde çok daha fazla ödeme yapmış oldukları anlamına gelmekte.

Hong Kong’da yer alan Bitcoin satış fiyatının bu şekilde artış göstermiş olması bölge üzerinde meydana gelen protestoların yanı sıra genel bir şekilde ortaya çıkan karışıklıklarla da açıklanabilir. Hong Kong’da yer alan vatandaşlar çok uzun bir zamandan beri Çin’in göstermiş olduğu baskılarına karşı koyabilmek amacıyla protesto düzenlemeye başlamış ve özgürlüklerini savunmaya çalışıyorlar.

Bitcoin isimli kripto para birimine talebin buna benzer yerlerde daha çok olması Bitcoin isimli kripto para biriminin ciddi anlamda güvenli bir liman şeklinde görülmekte olduğu iddialarını da destekler bir nitelikte.

Sektör içerisinde yer alan Rayne Steinberg benzerindeki önemli isimler Bitcoin isimli kripto paranın tam anlamı ile bir güvenli liman durumuna gelmiş olduğu konusunda düşünceye sahip, insanların ekonomik ve siyasi çatışmalardan hiç bir şekilde etkilenmemek amacıyla Bitcoin’e sığınmış olduklarını da açık bir şekilde ifade ediyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.