sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

BTC alımını krize karşı aldıklarını ifade etti

85

Grayscale Investment şirketi tarafından yapılmış olan bir araştırmaya bakılır ise Bitcoin isimli kripto paranın son zamanlar içerisinde popülerlik kazanmaya başlamasının başlıca sebeplerinden bir tanesi de küresel ekonomi üzerindeki problemlerdi.

Şu zamana kadar kripto paralar ile alakalı birbirinden değişik çalışmalar gerçekleştirmiş olan Grayscale bu çalışmaların arasına yeni bir tanesini daha ilave etmiş oldu. Firma bu defa küresel ekonomi ile birlikte kripto paralar arasında yer alan ilişkiyi detaylı bir şekilde inceledi.

Grayscale şirketi tarafından yapılmış olan araştırmalara bakılır ise insanların son zamanlar içerisinde Bitcoin benzerindeki kripto paralara yönelmiş olmalarının nedenleri arasında küresel durumdaki borç miktarının hiç bir şekilde gerçekleşmediği kadar yükselmiş olması ve ayrıca likidite riskinin sürekli olarak büyümesi benzerindeki şeyler bulunuyor.

Grayscale Investment şirketinin yapmış olduğu özel araştırmaya bakılır ise Dünya’nın tamamında yer alan toplamdaki borç miktarı hiç bir şekilde gerçekleşmediği kadar üst bir seviyeye ulaşmış bir vaziyette. Firma Dünyanın tamamında yer alan bir çok vatandaşın muhtemel bir ekonomik krizle ilgili ihtimalinden fazlasıyla korkmakta olduğunu ve söz konusu bu ihtimale karşı da önlemler almaya başlamış olduğunu düşünmekte. Grayscale şirketine bakılır ise bu şekilde bir durumda alınabilecek makul önlemler arasından bir tanesi de Bitcoin kripto para yatırımı olarak öne çıkıyor:

”Bitcoin isimli kripto para birbirinden değişik özelliklerinden dolayı hem normal ekonomik süreçler içerisinde hem ise özellikle de devalüasyon benzerindeki likidite krizleri konusunda çok sağlıklı bir performans sergileyebilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.