sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Çin dijital paralarla alakalı projesini tamamladı

101

Çin’in Merkez Bankası seneler boyunca devam eden çalışmaların sonrasında nihayet kendisine ait dijital para projesini bitirmeyi başarmış oldu.

Bu söz konusu açıklama Çin Merkez Bankası’ndaki kıdemli yöneticiler arasında yer alan Mu Changchun’dan gelmiş oldu. Changchun aslında Çin Merkez Bankası’nın üzerinde çalışmakta olduğu dijital para projesi ile alakalı çok detaylı olmasa bile çok önemli bilgiler paylaşmış oldu.

Changchun’un yapmış olduğu açıklamalara bakılır ise Çin Merkez Bankası, merkez bankası tarafından desteklenen dijital parayla alakalı prototipini bitirmeyi başarmış bir durumda. Merkez Bankası’na bağlı bir durumda çalışan Dijital Para Araştırma Grubu, bu parayla alakalı olarak gerekli Blockchain altyapısını da geliştirmeyi başarmış bir durumda. Fakat bu proje içerisinde sadece Blockchain isimli teknolojiden değil farklı teknolojilerden de yararlanılıyor olacak.

Changchun’un yapmış olduğu açıklamalara bakılır ise Çin söz konusu bu projeyi 2014 senesinden bu yana tasarlamaktaydı. Ülke içerisinde yer alan yetkililer bu proje ile alakalı olarak senelerce araştırma gerçekleştirdikten sonra Merkez Bankası’nın dijital durumda yer alan bitirmeyi başarmış oldular.

Bu söz konusu dijital paranın özellikle de dış ticaretin yanı sıra miraslarla alakalı işlemleri basitleştirmesi, gecikmeli işlemlerle alakalı sayıyı da azaltması konusunda bir beklenti var. Fakat Çin’de yer alan UnionPay Başkanı görevinde bulunan Shaofu Jun bu söz konusu hedeflere ulaşmanın çokta basit olmayacağını düşünmeye başlamış durumda. Jun’un yapmış olduğu açıklamalara bakılır ise Dünyanın tamamında yer alan ülkelerin dijital paralarla alakalı yeteri kadar regülasyonlara sahip durumda bulunmamaları, bu söz konusu paranın kullanılmasını da zorlaştırmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.