sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Vatandaşlara ödül olarak kripto para dağıtımı yapacaklar

53

Güney Kore’de yer alan en büyük kent olan başkent Seoul içerisindeki yerel yönetim çok önemli bir hamle yapmak için hazırlanmakta. Ülke olarak kripto paraların yanı sıra Blockchain hususunda çok önemli hamleler gerçekleştiren ve genel anlamda bakıldığında, kripto paraların dostu şeklinde bir politika izlemeye devam eden hükümet, son dönemler içerisinde çok değişik bir proje üstünde çalışmaya başladıklarını duyurdu.

Buna bakılır ise, Seoul içerisindeki vatandaşlar, belirli bazı şeyleri tamamlamış olmaları durumunda, bundan sonraki dönemde ödül olarak kripto paraları kazanabiliyor olacak. Bu işle ilgili olarak özel bir kripto paranın geliştirilme aşamasında olduğu da belirtildi.

Söz konusu bu kripto paranın isminin S Coins olarak geleceği ifade edilirken, bu özel kripto paranın ödül şeklinde verilecek olduğu da ifade edildi. Bu söz konusu kripto parayı kazanabilmek amacıyla da vatandaşların halka açık bir şekilde ve günlük hizmetleri bitirmesi yeterli bir durumda bulunacak.

Seoul içerisinde yerleşmiş olacak bu sistemin Zero Pay isimli bir tane kripto para ödeme firmasının katkılarıyla entegre edilecek olduğu da yapılan haberlerin arasında bulundu. Buna bakılır ise, söz konusu bu S Coinler, daha sonrasında ise mal alımı konusunda kullanılıyor olacak. Bu söz konusu koinleri ödeme şeklinde kullanmayı isteyenlerin de yalnızca kolay bir QR kod kullanarak bu işi gerçekleştirebilecekleri belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.