sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Libra’nın çok fazla kişi tarafından kullanılacağını açıkladı

22

Binance şirketinin CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao, son dönemler içerisinde kripto para sektörü içinde meydana gelen gelişmelerle alakalı konuşma yaptı.

CZ, yapmış olduğu açıklama içerisinde şu aşamalarda Libra’dan insanların çok fazla nefret etmeye başladığını fakat bu görüşlerden tamamen bağımsız bir şekilde, Facebook platformunun kuracak olduğu kripto paranın pek çok kişi tarafından da kullanılcak olduğunu ifade etti.

Başarılı durumdaki isim, konuşmasını şöyle yaptı;

”Bizler, temel bir şekilde kripto para borsası konumundayız ve koinlerle alakalı bir şekilde hiç bir şekilde taraf olmamalı, onların tamamına da eşit bir aralıkta kalmamız gerekiyor. Fakat tabiiki de Libra fazlasıyla büyük bir konudur. Pek çok kişi bu fikirden hoşlanmamış olduğunu açıkça ifade etmekte, bende bu konuyla ilgili olarak ifade ettiğim gibi nötr kalmayı tercih etmekteyim. Fakat şunu da tamamen gönül rahatlığıyla ifade edebilirim ki, insanlar çok fazla nefret ediyor olsun veyahut etmesin, Libra gelecek dönemde pek çok kişi tarafından kullanılıyor olacak. Bu ise açıkça söylemeke gerekirse şikayette bulunulacak bir şey değildir.”

Binance platformununu CEO’su aynı zaman içerisinde şu zamanlarda finans merkezi şeklinde ifade edilmekte olan İngiltere’nin başkenti Londra üzerinde bir ofis açabilmek amacıyla çalışmalara başlamış olduklarını ve çok kısa bir zaman içinde de bu konuyla alakalı müjdeli durumdaki haberi, kripto para sektörü içine vermeyi amaç edindiklerini belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.