sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,229.74
+425.55
Ethereum
$1,282.95
+53.2
Litecoin
$78.46
+3.65
DigitalCash
$46.84
+2.72
Monero
$147.67
+2.96
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.35
+0.58
Dogecoin
$0.10
0

Paypal’ın kurucusundan yeni bir hamle

166

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan kripto para şirketlerinden Block Fi, çok önemli bir yatırım turunu da fazlasıyla büyük bir başarıyla sona erdirmiş olduğu duyurusunu yaptı.

Şirket tarafından yapılmış olan açıklama içerisinde, A serisinin fonlama turu üzerinde Block Fi’nin toplam olarak 18 milyon dolar tutarında bir yatırım almış olduğu açık bir şekilde belirtilirken, yatırıma katılmış olan kurumların arasında ise Akuna Capital ile birlikte ConsenSys Ventures, Susquehanna, Avon Ventures, Morgan Creek, CMT Digital ve de PJC benzerindeki şirketlerin yer aldığı belirtildi.

Bu üst tarafta belirtilmiş şirketlerin katılım gerçekleştirdiği fonlama turu üzerinde yer alan kripto para firmaları da Winklevoss kardeşlerin kurmuş oldukları Winklevoss Capital’le, ünlü durumda yer alan kripto para fenomenlerinden Mike Novogartz’ın sahipleri olduğu Galaxy Digital şirketi.

PayPal şirketinin kurucularının tarafından yürütülmekte olan ve şirketin yatırım kolu şeklinde ifade edilmekte bulunan Valar isimli şirketse, en çok yatırımı gerçekleştirip bu A serisinde yer alan yatırım turunun lideri konumunda yer aldı. Bu söz konusu yatırım, PayPal şirketinin kurucusu olan Peter Thiel’in, yapmış olduğu ilk kripto para yatırımı şeklinde de tarih üzerindeki yerini almış oldu.

Kurumsal durumda yer alan yatırımcıları hedeflemiş olan ve kripto para sektörüyle alakalı bir şekilde kredi verme maksadını taşımakta bulunan Block Fi, şu anda fazlasıyla iyi bir hacim elde etmeyi başarmış bir vaziyette. Şirket, gelecek dönem içerisinde bu yatırımları daha da fazla çoğaltıp, müşterileri için çok daha iyi bir şekilde hizmet verebilmeyi amaçlamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.