sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Bugün kapanacağı açıklandı

22

Kripto para sektöründe yer alan en büyük borsalar arasındaki Bitfinex geçmiş olduğumuz gün özel bir duyuru gerçekleştirdi ve 1 Ağustos tarihi içerisinde borsanın kapanacak olduğu konusunda açıklama yaptı.

Bitfinex borsasını kullananlar 1 Ağustos tarihi içerisinde borsa üzerinde herhangi bir şekilde işlem yapamıyor olacaklar. Bitfinex platformu tarafından paylaşılmış olan duyuruya bakacak olursak bu tarih içerisinde borsa üzerinde teknik bir bakım gerçekleştiriliyor olacak ve problemlerin bazıları da giderilecek.

Bitfinex platformunun geçmiş olduğumuz gün içinde kendi blogu üzerinde paylaşmış olduğu duyuruya bakacak olursak bu bakımla alakalı sürecin 1 Ağustos gününde Türkiye saatiyle birlikte saatler 12:30’u gösterirken başlaması ve yaklaşık olarak 2 ila 3 saat boyunca devam etmesi konusunda bir beklenti var.

Bu söz konusu bakım esnasında hem Bitfinex isimli platform hem ise Ethfinex isimli platform kapanmış durumda bulunacak. Dolayısı ile bu borsaları kullananlar bahsi geçen süreç içinde ticaret yapamıyor olacak, borsa üzerinde yer alan cüzdanlarını göremiyor olacak ve bu cüzdanlar için erişim sağlayamıyor olacaklar. Bitfinex söz konus ubu konuyla alakalı şu uyarıyı gerçekleştiriyor:

”Bütün kullanıcılarımızın kendilerini bu duruma hazır hale getirmelerini ve bakım işlemleri başlamadan öncesinde hesaplarını bu duruma göre ayarlayabilmelerini rica etmekteyiz.”

Bitfinex platformunun paylaşmış olduğu duyuruya bakılır ise bu bakım esnasında hiç kimsenin paralarına kesinlikle bir şey olmayacak ve herkesin hesapları güvenli bir biçimde korunuyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.